Благодійність

Illustration

Допомога ЗСУ

Сила українців — не лише у доблесній армії, хоробрості та непереборному бажанні захищати свою землю, а й у єдності. Поки наші воїни успішно відбивають ворожі атаки, а лікарі та пожежники рятують життя, головне завдання людей, що залишилися в тилу, — підтримка захисників. 
Щоб допомогти українській армії, зовсім не обов'язково їхати у гарячі точки та організовувати закупівлі військового спорядження. Будь-яка посильна фінансова допомога сьогодні є дуже важливою для нашої перемоги. 

Illustration

Допомога дітям

Фонд пропагує ідею проти жалості, адже сиротам потрібні знання, навички, можливості та реалізація у житті, а не співчуття. Окремим напрямком діяльності є здійснення заповітних бажань дітей, які залишилися без батьків.Основною частиною фонду є практики щодо спрямування та реалізації майбутнього дітей їхніми ж руками, відкрити їхні таланти та розвинути навички, навчити їх ставити перед собою цілі та слідувати їх реалізації. Прислухатися до ідей дітей, знайти методи та реалізувати їх стартапи, вивести дітей на рівень впевненої особистості та відкрити їм шлях до успішного життя.